• Wpisów: 38
  • Średnio co: 59 dni
  • Ostatni wpis: 6 lat temu, 15:11
  • Licznik odwiedzin: 5 666 / 2310 dni
 
wakinglives
 
Nadszedł 3września czyli rozpoczęcie roku szkolnego. Nie mogłam się doczekać gdy w końcu zobaczę Cassie i resztę. Również ciekawiło mnie co z Maxem. Bardzo za nim tęsknie. Ale muszę to jakoś przeżyć.
Wchodząc na teren szkoły zauważyłam swoją klasę. Stali w ściśniętej grupce. Zaczęłam szukać Cassie ale jej nie znalazłam.
W końcu ktoś postukał mnie w ramie. Obróciłam się i szczęka mi opadła.
- Max! Wydarłam się po czym rzuciłam się mu na szyje. - Co tutaj robisz?
- Chodzę do szkoły. Zrobił ten swój łobuzerski uśmiech który po prostu uwielbiam. Przytuliłam go jeszcze raz po czym pocałował mnie w usta.
- Viola!!! Przerwała nam Cassie. Pobiegłam w jej stronę i mocno przytuliłam.
- Tęskniłam. Wzruszyłam się. Cassie spojrzała pytająco na Maxa. - Wiec Cassie, to mój chłopak Max. Przywitali się po czym weszliśmy do szkoły.
W klasie panowała radosna atmosfera. Wszyscy opowiadali jak spędzili wakacje, kogo poznali itp.
Do domu wracałam z Maxem. Obejmował mnie a ja wciąż nie mogłam uwierzyć że będzie chodzić do jednej szkoły. Teraz mam przyjaciółkę i chłopaka przy sobie.
Cassie zaczęła spotykać się z Kevinem którego poznała na wakacjach. Stworzyliśmy taka paczkę. Max zamieszkał kilka domów dalej. Tata wrócił z misji. Więc mama denerwowała się tylko o mnie. Tym bardziej że Max był u nas prawie codziennie. ;)
Leda pozostała przy jednym kolorze włosów. Dokładnie czerwonym ale dobrze że codziennie nie będzie miała innego. Mówiła że poznała wielu fajnych ludzi i że już znienawidził ją jeden nauczyciel. Dla niej jest to sukces. Krótko mówiąc wszystkim się układa.
Czuje się naprawdę szczęśliwa, pozostało mi tylko dobrze się uczyć i skończyć liceum.
Zamknęłam pewien rozdział w swoim życiu. Poznałam Blaka o którym nigdy nie zapomnę oraz Louisa o którym nie jestem w stanie jeszcze mówić. Teraz zaczynam nowy etap. Ale nie zacznę go sama lecz z Maxem.

387998_145314638939811_1738257135_n.jpg


*Oto ostatni rozdział Violi jako nastolatki! Robię sobie przerwę od Violi i zaczynam pisać o Vanessie :). Mam nadzieje że rozdział wam się podoba. Prolog nowego opowiadania zobaczyć prawdopodobnie w sobotę lub jutro :)*

Nie możesz dodać komentarza.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego